Vrozené vývojové vady

Informační portál o vrozených vadách a jejich výskytu v ČR
Partnerské stránky

Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR

Thomayerova nemocnice v Praze

Server Gynstart

1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze

3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze

International Clearinghouse for Birth Defects Surveillance and Research

European Surveillance of Congenital Anomalies

WebArchiv - archiv českého webu

ABCtehotenstvi.cz

Aktuální Gynekologie a Porodnictví

Prohlášení o přístupnosti

Stránky www.vrozene-vady.cz byly vytvořeny s ohledem na jejich maximální přístupnost a funkčnost. Respektujeme doporučení základních norem pro tvorbu přístupného webu jako jsou WCAG 1.0, Pravidla pro tvorbu přístupného webu, Blind Friendly Web či W4D.

Základní struktura prezentace je vytvořena pomocí značkovacího jazyka XHTML 1.0 Transitional, veškeré formátování obsahu i struktury potom pomocí CSS. Pomocí CSS je upraven i formát stránek pro tisk; tisknout lze standardním postupem pro použitý prohlížeč. Prezentace je však plně čitelná a použitelná i bez podpory CSS.

Velikost textu je definována pomocí relativních jednotek - písmo lze tedy libovolně zvětšovat i zmenšovat pomocí základních nástrojů internetového prohlížeče.

Naše stránky podporují rychlou navigaci pomocí klávesových zkratek (tzv. accesskeys). Pro použití příslušné zkratky stačí na klávesnici stisknout levé tlačítko Alt + konkrétní písmeno (toto platí pro prohlížeč Internet Explorer; v jiných typech prohlížečů mohou být tyto zkratky odlišné).

Stránky se snaží o maximální možnou nezávislost na výstupním zařízení. Zobrazení stránek je maximálně nazávislé na typu prohlížeče, operačním systému, rozlišení a barevné hloubce monitoru a různých uživatelských nastaveních.

Veškeré závady na přístupnosti a funkčnosti našich stránek prosím zašlete na e-mail admin@vrozene-vady.cz; budeme se snažit o co nejrychleší a nejlepší nápravu.

Doporučujeme

Přes maximální snahu o hardwarovou i softwarovou nezávislost našich stránek si Vám tímto dovolujeme doporučit následující programy pro co nejlepší zobrazení:

Na procházení webu doporučujeme:
Získejte Firefox!

Na zobrazení PDF souborů doporučujeme:
Získejte Adobe Reader

Uložit a sdílet

Autoři  |  Copyright  |  Informace o stránkách  |  Mapa webu  |  Odkazy  |  Prohlášení o přístupnosti
Reklama  |  Spolupráce  |  Vyhledávání
Vrozené vady - MUDr. Antonín Šípek, CSc. et al. © 2008 - 2022